Інформація

про Тихопільську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів

Лозівської районної ради Харківської області

(станом на 05.09.2017)

Рік заснування: 1939 рік

Юридична адреса закладу: 64682, Харківська область, Лозівський район, село Тихопілля, вулиця Полтавська, будинок 46

В.о. директора школи: Волошина Ольга Олександрівна, освіта повна вища, за фахом викладач фізики, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, педагогічний стаж 10 років. Заклад очолює з 2017 року.

Контингент учнів: У 7-ми класах навчається 38 учнів, з них учнів 1-4 - х класів – 18 чол., 5-8 - х класів – 20 чол.

Режим роботи школи: Школа працює в одну зміну, заняття розпочинаються

о 8 год. 00 хв.

Мова навчання: Українська.

Кількісно-якісний склад педагогічного колективу: Педагогічний колектив нараховує 13 педагогічних працівників. З них: 10 працюють за основним місцем роботи та 3 - за сумісництвом. З них: 11 осіб мають повну вищу освіту, 2 – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію - 2, І кваліфікаційну категорію – 2, ІІ кваліфікаційну категорію – 3, категорію «спеціаліст» – 4, «тарифний розряд» - 2.

Забезпечення учнів гарячим харчуванням: Учні школи на 100 % (38 учнів) забезпечені гарячим харчуванням та буфетною продукцією. Учні початкової ланки та діти пільгових категорій харчуються безкоштовно.

Творчий потенціал: Педагогічний колектив у 2017/2018 навчальному році продовжує працювати (3-й рік роботи) над єдиною методичною темою школи: «Формування ціннісних орієнтирів учнів, розвиток їх творчих здібностей через підвищення професійної компетентності педагогів».

З метою виявлення та підтримки обдарованих учнів, залучення їх до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів, творчих конкурсах, турнірах, виступах агітбригад тощо в школі працює Школа олімпійського резерву.

Гурткова робота: У школі працюють гуртки від БДЮТ: «Юні охоронці природи» та"Початкове технічне моделювання", у яких виховуються по 20 вихованців.

Підвіз учнів та вчителів: 6 учнів та 4 вчителя підвозяться шкільним автобусом із сіл району – Надеждівки, Садового, Лагідного, Богомолівки та с-ща Кінне.

Матеріально-технічне забезпечення: До послуг учнів 10 навчальних кабінетів, 2 майстерні, актова зала, спортивна зала, комп’ютерний клас (6 ПК).

Бібліотечний фонд: Налічує 4616 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців: Щорічно учні школи беруть участь у районних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, де виборюють призові місця. У 2016/2017 навчальному році 2 учнів стали переможцями І (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: Синчук Алла, учениця 7 класу посіла ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури, Жукова Валерія, учениця 8 класу посіла ІІ місце в олімпіаді з екології для учнів 10 класу та ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури. Учні школи є постійними учасниками Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. У 2016/2017навчальному році 1 учениця 8 класу стала учасником районного етапу конкурсу з біології. Також учні школи - активні учасники спортивних змагань, різноманітних інтерактивних конкурсів та турнірів. Щорічно учні та вчителі школи отримують Грамоту КЗ "Хаківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за змістовну практичну природоохоронно-пропагандистську роботу в рамках Всеукраїнської науково-пропагандистської акції "Птах року".

Аналіз вступу до ВНЗ випускників профільних класів: У 2017 році випускників школи ІІ ступеня не було.

Кiлькiсть переглядiв: 209