/Files/images/bbloteka/підручникии.jpg

Учителі апробовують електронний репозитарій підручників

Репозитарій – електронний архів, сховище для тривалого зберігання, накопичення та забезпечення довготривалого і надійного відкритого доступу до електронних об’єктів (файлів, программ та ін.)

/Files/images/bbloteka/Репозитарій.jpg

Уперше за всю освітню історію України цьогоріч розроблено електронний репозитарій

http://ua.lokando.com/start.php,

який дозволяє вчителям самостійно обирати підручники для навчання. Вчителі можуть проглядати і залучати до навчання 245 електронних версій підручників, серед яких – 48 нових підручників для 6 класу. Планується додати всі підручники для 1, 2, 3, 5 і 6 класів.

Саме цей портал далі буде платформою для проведення нового конкурсу з відбору підручників для 4 і 7 класів. Як зауважив заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський на Колегії МОН 22 серпня: «Тепер роль тендерних комітетів і конкурсних комісій виконуватимуть вчителі. Адже електронний репозитарій дозволить вчителеві проглянути кожен конкурсний підручник, оцінити його якість та самостійно обрати для навчання той, який на його думку є найкращим. І цей результат ніхто не зможе змінити».

Сьогодні кожен користувач може ознайомитися з покроковою інструкцією, як користуватися репозитарієм

http://ua.lokando.com/portal/main.php?todo=showObjDataInDiv#objid=102435&type=objectdetail,

а також «Як зареєструватися на сайті репозитарію»

http://ua.lokando.com/portal/main.php?todo=showObjDataInDiv#objid=102435&type=objectdetail

Зареєстровані користувачі матимуть доступ не тільки до електронних версій підручників, а й різноманітного навчального матеріалу (аудіозаписи, ілюстрації, тести, конспекти уроків тощо), що також можуть використовувати у процесі навчання.

Свої пропозиції щодо матеріалів, а також зауваги і побажання з приводу користування репозитарієм учителі можуть надсилати на електронну скринькуbhv.kiev@gmail.com.

Кiлькiсть переглядiв: 201